01-02-2021 Вадим
Доброго дня, шановні працівники бібліотеки! Як аспірант ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана", шукаю інформацію щодо досліджень у сфері обліку та та оподаткування, а саме бухгалтерського обілку та оподаткування підприємств водного транспорту. Прошу Вас надати мені наявні у Вашій бібліотеці підручники із бухгалтерського обліку на підприємствах водного транспорту.


З повагою,
аспірант ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана,
Довж В.В.
04-02-2021 Лариса Володимирівна

Шановний Вадим !

На Ваш запит у нашій бібліотеці  є 2 книги:
1. Качанов И. В. Организация производства и управление предприятиями врдного транспорта.- Минск: БНТУ.-2013.-330 с.
2. Підлісний М. І. Ефективність управлінських рішень подальшого реформування приватизованих підприємств водного транспорту.-К: Наук. думка. - 2003. - 344 с.
 
З повагою
завідуюча ІБВ Колісник Л. В.


31-10-2020 Михайло
Доброго дня! Мені потрібен повний текст цього видання: Методичні настанови та контрольні завдання з інженерної графіки [Електронний ресурс] : для студентів дорожньо-будівельного факультету, факультету транспортних та інформаційних технологій та факультету економіки, менеджменту і права / Н.М. Букраба, В.Г. Жемчужніков, О.М. Крикун ; НТУ, Кафедра комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну. – Київ : НТУ, 2013. – 76 с.
Як я можу його отримати?
31-10-2020 Вікторія Альфредівна

Доброго дня! Ознайомитися з повним текстом видання Ви можете у Електронній бібліотеці Національного транспортного університету. Для початку роботи з електронною бібліотекою (через електронний каталог) вам необхідно авторизуватися.

Як виконати авторизацію?

Пройдіть за посиланням http://lib.ntu.edu.ua/catalog/login.html.

Перед Вами з'явиться вікно авторизації.

Початково є два поля, в яких введені користувачем дані перевіряються автоматично.

Поля форми авторизації повинні бути обов'язково заповнені. 

Потрібно ввести логін та пароль.

В поле "Логін" вводимо – ntu (маленькими літерами), а у поле "Пароль" –  ідентифікаційний податковий номер (складається з 10 цифр). Після цього натискаємо кнопку «Увійти».

Таким чином користувач потрапляє на сторінку електронного каталогу бібліотеки НТУ.

Що відбувається при введенні невірних даних?

Помилка при авторизації блокує відвідувача.

Помилка авторизації – це невірне введення логіна або пароля. При наборі кодових слів, користувач повинен звертати увагу на правильний порядок символів, регістр, встановлену розкладку клавіатури.31-10-2020 Євген
Вітаю! Чи можливо переглядати дисертаційні роботи в онлайн-режимі? Дякую
31-10-2020 Вікторія Альфредівна

Доброго ранку! У відповідь на Ваш запит повідомляємо, що у фонді бібліотеки НТУ не зберігаються електронні версії дисертацій. Ознайомитися з друкованими примірниками дисертаційних робіт, які зберігаються у фонді бібліотеки, читачі мають можливість тільки у читальному залі наукової літератури (НБК по вул. М. Бойчука, 42. Поверх 8, кім. 802).30-10-2020 Дмитро
Доброго ранку! Підкажіть ,будь-ласка, чи наявні підручники у фондах бібліотеки.
1) навч. посібник / О.В. Горбенко, «Логістика», видавництва Знання, 2014 ,Київ ?
2) навч. посібник / Л.М. Гурч, «Логістика», видавництва Персонал, 2008.— 560 с., Київ ?
Чекаю на Вашу відповідь! Гарного дня!
30-10-2020 Олена Миколаївна

Доброго дня !

В фонді бібліотеки є навчальний посібник  Горбенко О. В. Логістика. - 2014. Навчального посібника Гурч Л. М. Логістика в фонді немає. 
Для отримання книги звертайтесь на навчальний абонемент ( НБК, 9 поверх, кім. 907)


14-05-2020 Дмитро
Доброго дня, будьте ласкаві надати інформацію, щодо наявності підручника в фондах бібліотеки. Кунда Н. Т. Дослідження операцій у транспортних системах : навчальний посібник для студентів напряму "Транспортні технології" ВНЗ / Н.Т. Кунда ; М-во освіти і науки України. - Київ : Слово, 2008. - 400 с.
Дуже вдячний!
14-05-2020 Вікторія Альфредівна

Доброго дня! У фондах бібліотеки НТУ зберігається зазначене видання. Рекомендуємо звернутися до Абонементу навчальної літератури (НБК, 9 поверх, 907 кім.)14-05-2020 Руслан
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи є в бібліотеці повнотекстові монографії?
І якщо так, то чи можна отримати електронний формат доступу. Мене цікавить наступне видання: Ничкало Н. Г. Розвиток професійної освіти в умовах глобалізаційних та інтеграційних процесів : монографія / Н.Г. Ничкало ; Національна Академія педагогічних наук України. - Київ, 2014. - 126 с.
Чекаю на Вашу відповідь. Гарного дня!
14-05-2020 Вікторія Альфредівна

Доброго дня! Видання, яке Вас цікавлять, зберігається у електронній бібліотеці НТУ. Переглянути повний текст монографії Ви зможете скориставшись Електронним каталогом бібліотеки.09-05-2020 Сергій
Скажіть, будь ласка,як стати користувачем бібліотеки НТУ, якщо я не маю відношення до вашого університету?
09-05-2020 Вікторія Альфредівна

Добрий вечір! Кожен, хто має потребу в ресурсах нашої бібліотеки може ними скористатися. З собою потрібно мати паспорт. Паперовими документами Ви зможете користуватися тільки в читальних залах, без видачі додому.09-05-2020 Сергій
Добрий вечір! Чи є у вашому фонді такий автореферат: Еволюція науково-організаційних основ автомобілебудування в Україні у другій половині XX - на початку XXI століть : автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня д.і.н.: спеціальність: 07.00.07 - Історія науки і техніки / Наталія Олександрівна Бей ; М-во освіти і науки України, НТУ. - Київ, 2018. - 42 с
09-05-2020 Вікторія Альфредівна

Добрий вечір! У відповідь на Ваш запит повідомляємо, що цей автореферат дисертації знаходиться у фонді Наукового читального залу бібліотеки НТУ (НБК, вул. Михайла Бойчука, 42, поверх 8, кім. 802) 19-12-2017 Андрій
Доброго дня! Підскажіть як я можу отримати книгу якщо я являюсь студентом заочником, на магістратурі і вже не маю студенського квитка і залікової? Або як мені дізнатися свій номер до допуску в ел. каталог.
Дякую!
21-12-2017 Вікторія Альфредівна

Доброго ранку!

Андрію, якщо у Вас відсутній студентський квиток та залікова книжка, Ви можете працювати у читальному залі.

Щоб скористатися електронним каталогом бібліотеки Вам потрібно виконати  авторизацію. У вікно "Логін" вводимо – ntu, а у вікно "Пароль" – особистий ідентифікаційний номер. Після цього натиснути кнопку «Війти».

Іноді студенти не можуть увійти в каталог пройшовши авторизацію. Можливо Вас немає в базі даних студентів.

При виникненні проблем при входженні до електронного каталогу бібліотеки звертатися до Міжнародного освітянського центру інформаційних технологій НТУ за тел. +38 (044) 280-28-31.
Сторінка: 1