12-04-2017

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АВІАЦІЇ ТА КОСМОНАВТИКИ

12  квітня 1961 року  Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі. «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши епоху  пілотованих космічних  польотів.  

Україна і космос – нероздільні. Зв'язок цей міцно встановився на зорі  космонавтики. Українське походження мали Костянтин Ціолковський, Микола Кибальчич, Сергій Корольов та ін.

За роки незалежності Україна впевнено посіла своє  місце серед провідних космічних держав світу. Ім’я Героя України, льотчика – космонавта Леоніда Каденюка є одним із символів сучасної України.

В читальному залі періодичних видань (НБК, 8 поверх, кім. 804)  представлена книжкова виставка, яка відкриває історію космічного світу, знайомить з біографіями космонавтів, пропонує користувачам статті з газет та журналів різних часів.

Запрошуємо всіх бажаючих.06-04-2017

ОНОВЛЕНО РОЗДІЛ

Оновлено розділ "Посібники викладачів НТУ"06-04-2017

МАСОВИЙ ЗАХІД

В приміщенні навчального читального залу відбулось чергове засідання  дебат-клубу НТУ «Quest». Темою дискусії стала  реклама сьогодні, її  доцільність, якість та кількість в житті кожного. Працівники читального залу бібліотеки підготували виставку  «Реклама : за чи проти?» на якій була представлена література з фонду бібліотеки та приклади рекламної продукції.05-04-2017

ОНОВЛЕНО РОЗДІЛ

Оновлено розділ "Надходження до НБУ"05-04-2017

ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ

Шановні студенти, викладачі, співробітники!

В бібліотеці університету проходить акція «Подаруй  бібліотеці  книгу». Якщо у Вашій домашній бібліотеці є підручники за останні 3 роки, довідники, художня література, книги іноземними мовами, якими Ви не користуєтесь подаруйте їх бібліотеці і можливо вони знайдуть свого  вдячного читача.

Подаровані вами видання стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду.

Акція буде проходити протягом року.

Звертайтесь до абонементу наукової літератури (по вул. М. Бойчука (Кіквідзе), 42,  9 поверх, кім. № 906)03-04-2017

ОНОВЛЕНО РОЗДІЛ

Оновлено розділ "Нові надходження"06-03-2017

НОВА РУБРИКА

 

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

У розділі «Освітні web-ресурси» з'явилася нова рубрика «Підручники онлайн». У ній ми пропонуємо безкоштовні онлайн-ресурси українських підручників. 06-03-2017

УВАГА!

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ І СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ!

Звертаємо Вашу увагу, що на сайті бібліотеки працює послуга «Віртуальна довідка».

Скористатися послугами сервісу може кожен бажаючий незалежно від того є він користувачем бібліотеки чи ні.

Як задати питання ?

Зайдіть  до  розділу   «Послуги бібліотеки» і виберіть  «Віртуальну довідку». Формулюйте  свій запит у довільній формі українською або російською мовами.

Ця послуга  збереже ваш час і допоможе в навчанні і наукових пошуках.      03-03-2017

НОВА РУБРИКА

 

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

У розділі «Інтернет-ресурси» з'явилася нова рубрика «Електронні бібліотеки». У ній ми пропонуємо добірку сайтів, які забезпечують вільний доступ до бібліографічних описів та повних текстів дисертацій, авторефератів дисертацій захищених у різних країнах світу. Окрім цього, представляємо вашій увазі посилання на сайти періодичних видань з різних галузей знань, що мають повнотекстові архіви.28-02-2017

ОНОВЛЕНО РОЗДІЛ

Оновлено розділи "Нові надходження", "Посібники викладачів НТУ".
Сторінка: 1 2 3