30-11-2017

УВАГА!

БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО РЕФЕРАТИВНОЇ БАЗИ ДАНИХ SCOPUS

Національний транспортний університет отримав безкоштовний доступ до міжнародної бази даних Scopus. Це найбільша в світі єдина мультидисциплінарна реферативна база даних (з 1995 р.), яка оновлюється щодня і яка є найбільшою базою даних наукових публікацій без повних текстів. Вона є інструментом для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях.

Безкоштовний доступ можливий лише у локальній мережі університету. Для роботи з базою даних бібліотека пропонує  електронний читальний зал (НБК, 9 поверх, 902 кім.)21-11-2017

УВАГА!

27 листопада у бібліотеці (НБК, 9 поверх, кім. 902) почне працювати сучасний електронний читальний зал

До  послуг користувачів:

- безкоштовний доступ  до мережі Інтернет;

- до електронних локальних науково-інформаційних ресурсів Бібліотеки;

- консультаційна допомога щодо пошуку інформації;

- можливість роботи з власним електронним документом.

 

Режим роботи :   9.30  -  19.30

Вихідні дні: субота, неділя03-05-2017

НАУКОВЦЯМ

МОН України спростило вимоги до оформлення списку використаних джерел у дисертації, унормувало питання використання мов при написанні роботи та додало до структури дисертації анотацію.Такі зміни передбачені Наказом Міністерства освіти і науки України "Про затвердження вимог до оформлення дисертації" від 12 січня 2017 року № 40.

Незважаючи на нові вимоги, переробляти вже написані роботи не потрібно – нововведення не поширюється на дисертації, що подані до спеціалізованих вчених рад до набрання чинності наказу  Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2017 року № 40.

Анотація – це новий структурний елемент дисертації. Передбачається, що згодом вона повністю замінить існуючий сьогодні автореферат.

Повністю з текстом документу можна ознайомитись на офіційному сайті Верховної Ради України.

 05-04-2017

ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ

Шановні студенти, викладачі, співробітники!

В бібліотеці університету проходить акція «Подаруй  бібліотеці  книгу». Якщо у Вашій домашній бібліотеці є підручники за останні 3 роки, довідники, художня література, книги іноземними мовами, якими Ви не користуєтесь подаруйте їх бібліотеці і можливо вони знайдуть свого  вдячного читача.

Подаровані вами видання стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду.

Акція буде проходити протягом року.

Звертайтесь до абонементу наукової літератури (по вул. М. Бойчука (Кіквідзе), 42,  9 поверх, кім. № 906)06-03-2017

НОВА РУБРИКА

 

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

У розділі «Освітні web-ресурси» з'явилася нова рубрика «Підручники онлайн». У ній ми пропонуємо безкоштовні онлайн-ресурси українських підручників. 03-03-2017

НОВА РУБРИКА

 

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

У розділі «Інтернет-ресурси» з'явилася нова рубрика «Електронні бібліотеки». У ній ми пропонуємо добірку сайтів, які забезпечують вільний доступ до бібліографічних описів та повних текстів дисертацій, авторефератів дисертацій захищених у різних країнах світу. Окрім цього, представляємо вашій увазі посилання на сайти періодичних видань з різних галузей знань, що мають повнотекстові архіви.
Сторінка: 1 2