27-03-2020

БІБЛІОТЕКА - НАУКОВЦЯМ

 

 ЯК ПІДІБРАТИ ЖУРНАЛ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ В SCOPUS?

 

Як знайти потрібний журнал у Sсopus? Як користуватись системою пошуку журналів? Як працює система пошуку журналів?

Journal Finder - пошукова система бази даних Sсopus, що допоможе автору знайти журнал для публікації наукової статті 

Докладніше

 

Як знайти потрібний журнал у Sсopus?

Для того, щоб допомогти авторам підібрати журнал для публікації наукової статті, засновник науковометричної бази даних Sсopus компанія Elsevier розробила пошукову систему Journal Finder. Ця пошукова система допомагає знайти журнал, який буде повністю відповідати науковим інтересам автора. Про особливості роботи цієї пошукової системи можна дізнатися на сайті Elsevier.

Як користуватись системою пошуку журналів у Sсopus?

Для того, щоб знайти необхідний журнал автору потрібно ввести назву та реферат (анотацію) статті у відповідні поля пошуку в Journal Finder – «paper title» та «paper abstract». Для уточнення сфери пошуку можна також ввести дані у додаткові поля, що відповідають написаній автором статті. Наприклад, це може бути поле «keywords» (ключові слова), «field of research» (сфера дослідження), а також обмежити пошук журналів за допомогою поля «refine your search» (покращ свій пошук) та обирати журнали за типом доступу до публікацій, кількістю цитувань чи переглядів, часом видання, найкоротшим часом редагування.

Якщо автор хоче, щоб його стаття була у вільному доступі для інших, він також може відфільтрувати результати, щоб показувати лише журнали з відкритим доступом.

Після заповнення полів, потрібно натиснути «find journal» (знайти журнал) і система почне пошук журналів, які можуть підійти для публікації статті.

Як працює система пошуку журналів у Sсopus?

Програмне забезпечення, що використовується у Journal Finder, аналізує введений автором текст на підставі ключових слів та використаних автором термінів. Після цього система порівнює їх з аналогічними даними інших статей у базі даних Scopus та обирає з них 200 найбільш релевантних статей у різних журналах. Таким чином система формує перелік журналів, у яких публікуються статті з відповідної тематики. В якості останнього кроку Journal Finder рекомендує з цього переліку до 10 журналів, які найбільше підходять для публікації статті.27-03-2020

БІБЛІОТЕКА - НАУКОВЦЯМ

 

ЯК ОПУБЛІКУВАТИ НАУКОВУ СТАТТЮ В SCOPUS?

Що потрібно знати для публікації наукової статті у журналах, що індексуються в базі даних Scopus

До наукових статей у журналах, які індексуються в Scopus, ставиться низка різних вимог – формальних, змістовних, юридичних, лінгвістичних тощо. Зокрема, є вимоги щодо структури статті та оформлення бібліографічних посилань, які повинні відповідати вимогам конкретного журналу, а сам матеріал статті має бути викладений послідовно, переконливо та містити новий та цікавий науковий результат. Стаття повинна бути написана якісною англійською мовою із дотриманням авторських прав.

Що таке Scopus? Що потрібно знати для публікації статті? Якою є процедура розгляду статті? З яких причин стаття може бути відхилена? Скільки коштує публікація статті у Scopus?

Відповіді на ці запитання ви зможете знайти переглянувши меню сайту "Наукометричні БД / Scopus".18-03-2020

ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!

 

Останніми роками електронні бібліотеки стають невід'ємною частиною діяльності в багатьох галузях освіти і науки. Електронні підручники, навчальні посібники, методичні напрацювання та інша інформація на електронних носіях – зручні та доступні для великої кількості користувачів. Всю необхідну інформацію можна знайти за лічені хвилини, до того ж з будь-якого місцезнаходження, єдина умова – вихід до Інтернету. Термін зберігання електронної інформації майже необмежений у часі, але і її, з часом, потрібно оновлювати.

В січні місяці бібліотека звернулася до кафедр з проханням надати перелік застарілих електронних видань, наявних у бібліотеці. 

Ми висловлюємо щиру подяку за активну співпрацю кафедрам, які своєчасно надали потрібну інформацію :

•  іноземної філології та перекладу;

•  технічної експлуатації автомобілів та автосервісу;

•  філософії та педагогіки;

•  туризму;

•  міжнародних перевезень та митного контролю;

•  іноземних мов;

•  менеджменту;

•  теорії та історії держави і права.

У взаємодії з цими кафедрами проведено плідну роботу, направлену на підвищення якості Електронної бібліотеки Національного транспортного університету.

Ми віримо у збереження ділових і дружніх стосунків, що склалися, сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

Зав. відділом ІТ та КЗ бібліотеки

Рассказова В. А.04-03-2020

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ПОВНОТЕКСТОВИХ ВИДАНЬ

 

 

 

Пропонуємо Вашій увазі навчально-методичні видання професорсько-викладацького складу НТУ, які були передані до Бібліотеки у лютому місяці (меню сайту : "Електронна бібліотека / Поточні видання НТУ").03-03-2020

КНИЖКОВА ВИСТАВКА

 

З нагоди Всесвітнього дня письменника, що відзначається 3 березня за рішенням конгресу Міжнародного ПЕН – клубу на абонементі художньої літератури (НБК, 8 поверх, кім. 803) діє книжкова виставка присвячена творчим надбанням українських та зарубіжних письменників.

На виставці представлені твори всесвітньо відомих авторів, які найкраще підкреслюють глибину та індивідуальність його творчості.

Запрошуємо всіх бажаючих.03-02-2020

БІБЛІОТЕЧНИЙ ДОСВІД

 

30 січня дирекція бібліотеки Національного транспортного університету відвідала семінар «Зелена бібліотека», який відбувся в приміщенні бібліотеки НПУ ім. М. П. Драгоманова і організований спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд «Бібліотечна країна» та ВГО «Українська бібліотечна асоціація».

Під час семінару відбулася презентація програми участі бібліотек в захисті довкілля, обговорювались питання екологічної освіти в університетах серед молоді та  форми популяризації екологічного способу життя, дізнались про ініціативи бібліотек світу з розвитку зеленої бібліотеки, отримали можливість розробити власні проекти з розвитку екологічної складової бібліотеки.29-01-2020

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ПОВНОТЕКСТОВИХ ВИДАНЬ

 

 

 

Пропонуємо Вашій увазі навчально-методичні видання професорсько-викладацького складу НТУ, передані до Бібліотеки у січні місяці (меню сайту : "Електронна бібліотека / Поточні видання НТУ").10-01-2020

ПЕРЕДПЛАЧЕНІ ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ НА I ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ

 

 

 

У розділі "Ресурси бібліотеки / Передплачені видання" опубліковано список періодичних видань, які будуть надходити до університетської Бібліотеки у першому півріччі 2020 року.09-01-2020

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ПОВНОТЕКСТОВИХ ВИДАНЬ

 

 

 

Пропонуємо Вашій увазі навчально-методичні видання професорсько-викладацького складу НТУ, передані до Бібліотеки у грудні місяці (меню сайту : "Електронна бібліотека / Поточні видання НТУ").09-01-2020

ДО ВАШОЇ УВАГИ

 

 

ВИЗНАЧЕННЯ ІНДЕКСІВ УДК

 

Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки надає безкоштовну послугу науковцям, співробітникам, викладачам та студентам  НТУ з визначення індексів УДК і авторського знаку для документів.

 

Індекси УДК і авторський знак надаються на завершальному етапі підготовки і оформлення видання (після належного оформлення всіх інших елементів вихідних відомостей видання).

 

Для отримання класифікаційних індексів необхідно надати:

1. Дані про статтю/монографію:

назву статті або монографіі;

короткий реферат або анотацію;

П.І.Б. автора чи колективу авторів.

 

2. Контактні дані замовника:

П.І.Б. контактної особи;

контактний телефон;

e-mail.

 

Терміни надання послуги

Індекс УДК для одного документа надається упродовж 1 робочого дня.

 

Способи подання замовлення і отримання індексів:

особисто у інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки (НБК, 9-й поверх, кім. 904).

 

Робочі дні: понеділок-п’ятниця 9.30 – 12.55 та 13.35 -17.00

 

Довідки за телефоном: +38 (044) 285-77-90
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19