02-07-2021

НОВИЙ РОЗДІЛ НА САЙТІ

 

СКАРБНИЧКА БІБЛІОТЕКАРЯ

На бібліотечному сайті з'явився новий розділ «Скарбничка бібліотекаря», орієнтований на бібліотечних фахівців та студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

 

«Нормативно-правова база» містить Закони та Накази України про бібліотеки і бібліотечну справу.

«Національні стандарти» відображають перелік чинних нормативних документів зі стандартизації в галузі бібліотечної справи:

  • національні стандарти України;
  • національні стандарти України, через які впроваджено стандарти Міжнародної організації стандартизації (ISO);
  • національні стандарти України, через які впроваджено міждержавні стандарти (ГОСТ) методом перевидання.

«Фахові видання». Саме професійні періодичні видання впливають на самосвідомість сучасного бібліотекаря. Фахові видання знайомлять нас з вітчизняними виданнями, в яких висвітлюються актуальні питання бібліотекознавства, документознавства, соціальних комунікацій, книгознавства й бібліографознавства.

 

У розділі інформація поступово буде оновлюватись. Слідкуйте за повідомленнями.

 23-06-2021

ОНОВЛЕНО РОЗДІЛ

 

 

В даний час йде реконструкція бібліотечного сайту. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Сьогодні ми хочемо вас ознайомити з оновленнями, які відбулися в розділі «Дослідникам».

 

«Бази даних». Цей блок містить добірку сайтів, які забезпечують вільний доступ до бібліографічних описів та повних текстів дисертацій, авторефератів дисертацій, захищених у різних країнах світу. Крім цього, вашій увазі пропонується добірка бібліотек відкритого доступу до повних текстів академічних журналів, монографій, наукових звітів з різних галузей знань. Блок передбачає безкоштовний доступ читачів до наукової інформації в Інтернет з правом читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, проводити пошук, посилатися на повнотекстові статті та ін.

 

«Академічне письмо». Тематичний блок містить матеріали щодо культури академічного письма на засадах академічної доброчесності.

 

«Наукова публікація» містить матеріали щодо норм та принципів побудови наукових текстів, а також вимоги до якісного оформлення наукових публікацій на засадах академічної доброчесності.

 

«Правила опису документів» містять приклади оформлення бібліографічного опису відповідно до ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання». Стандарт містить інформацію про: види бібліографічних посилань та правила їхнього складання; особливості складання комплексного бібліографічного посилання; особливості складання бібліографічного посилання на електронний ресурс; особливості складання бібліографічного посилання на архівний документ. 

 
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15