21-11-2017

УВАГА!

27 листопада у бібліотеці (НБК, 9 поверх, кім. 902) почне працювати сучасний електронний читальний зал

До  послуг користувачів:

- безкоштовний доступ  до мережі Інтернет;

- до електронних локальних науково-інформаційних ресурсів Бібліотеки;

- консультаційна допомога щодо пошуку інформації;

- можливість роботи з власним електронним документом;

- перегляд електронних документів на компакт-дисках  (CD, DVD) та  ін.

 

Режим роботи :   9.30  -  19.30

Вихідні дні: субота, неділя31-08-2017

ВІТАЄМО

 

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ НТУ!

Вітаємо Вас з початком нового навчального року!

 

З повагою,

колектив бібліотеки НТУ  03-08-2017

ОНОВЛЕНО РОЗДІЛ

 

 

Оновлено розділ "Посібники викладачів НТУ" в якому відображені електронні навчально-методичні видання НТУ, які були передані до бібліотеки у червні-липні місяці.25-05-2017

КНИЖКОВА ВИСТАВКА

День Києва відзначають в останні вихідні травня.  

Перше святкування Дня Києва відбулося наприкінці травня 1982 року – святкування 1500-річчя Києва. З 1984 року почалися регулярні вернісажі на Андріївському узвозі. А в останню неділю травня 1987 вперше офіційно відзначено День міста Києва. В дні святкування відбуваються традиційні спортивні змагання, виставки весняних квітів, театральні вистави, концерти українських артистів, феєрверки, лазерні шоу та багато іншого. 

Долучилася до цього свята і бібліотека університету. На абонементі художньої літератури та в навчальному читальному залі представлені книжкові виставки, які знайомлять читачів з історією та архітектурою столиці.25-05-2017

БІБЛІОТЕЧНИЙ ДОСВІД

Працівники  інформаційно–бібліографічного відділу та відділу наукової обробки документів і організації каталогів взяли участь у семінарі «Складні випадки індексування за УДК наукових публікацій в університетських бібліотеках", який відбувся 23 травня у Книжковій палаті України.11-05-2017

УВАГА!

Шановні студенти!

Попереджаємо Вас, що по закінченню університету Вам необхідно розрахуватися з бібліотекою для подальшого підпису обхідного листа.

Своєчасно потурбуйтесь, щоб у Вас не було заборгованості і ви вчасно отримаєте свій диплом!

Підпис обхідного листа проводиться у НБК (по вулиці М. Бойчука, 42) у послідовності:

абонемент навчальної літератури (9 поверх, 907 кімната)

абонемент наукової літератури (9 поверх, 906 кімната).

Для підпису обхідного листа необхідно пред'явити документ, а саме: студентський квиток (залікову книжку) або паспорт.

 03-05-2017

ОНОВЛЕНО РОЗДІЛ

Оновлено розділ "Посібники викладачів НТУ"03-05-2017

НАУКОВЦЯМ

МОН України спростило вимоги до оформлення списку використаних джерел у дисертації, унормувало питання використання мов при написанні роботи та додало до структури дисертації анотацію.Такі зміни передбачені Наказом Міністерства освіти і науки України "Про затвердження вимог до оформлення дисертації" від 12 січня 2017 року № 40.

Незважаючи на нові вимоги, переробляти вже написані роботи не потрібно – нововведення не поширюється на дисертації, що подані до спеціалізованих вчених рад до набрання чинності наказу  Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2017 року № 40.

Анотація – це новий структурний елемент дисертації. Передбачається, що згодом вона повністю замінить існуючий сьогодні автореферат.

Повністю з текстом документу можна ознайомитись на офіційному сайті Верховної Ради України.

 03-05-2017

БІБЛІОТЕЧНИЙ ДОСВІД

Співробітники відділу інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення бібліотеки взяли участь у семінарі "Термінальні рішення як шлях скорочення витрат на підтримку АБІС (на прикладі УФД/Бібліотека). Захід відбувся на базі наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка14-04-2017

МАСОВИЙ ЗАХІД

12 квітня в читальному залі навчальної літератури пройшла зустріч фан–клубу шанувальників туризму  (НБК,   8 поверх, кім.804). До цього заходу працівники бібліотеки представили туристичну мозаїку  «Мандруємо Україною», яка знайомить з цікавими  та унікальними містами України.

Туризм сьогодні вважається одним із перспективних напрямків соціально–економічного розвитку країни, регіонів, міст. Щороку нашу державу відвідує в середньому 17 млн. іноземців. Таким чином, туристична галузь має надзвичайно важливе значення для економіки нашої держави.

Неабияким туристичним потенціалом володіють українські міста. Україна має безліч історичних та архітектурних перлин, історія яких цікава та повчальна, невеликі містечка, які мають свою особливу ауру, які зберегли культурний спадок наших предків.

          
Сторінка: 1 2 3